Zeytinyağlı Duş Jeli 400 Ml 3lü Özel Fiyat
Zeytinyağlı Duş Jeli 400 Ml 3lü Özel Fiyat

Zeytinyağlı Duş Jeli 400 Ml 3lü Özel Fiyat (K0092)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺449,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺349,90(KDV Dahil)

ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİ

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Duş jeli kozmetik ürünleri içinde, en fazla kullanılan bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

Hızlı yaşam temposuna ayak uydurabilen, hızlı ve çabuk duş imkanı sağlayan duş jeli hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Duş jeli vücudumuzu temizleme işine ve cildimizin güzel kokması işine yarar. Kaygan yapıda olmasından dolayı da ciltteki kıvrımları daha iyi temizler. Cildin doğal pH dengesini koruyarak, kaybettiği nemi tekrar kazandırır. Ayrıca duş jelinin Ph değeri sabuna göre daha düşük olduğundan dolayı alerji yapma riski sabuna göre çok daha düşük olmaktadır.

ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİ sıcak suyla aktive olarak doğal özüyle cildi arındırarak elastikiyetini geri kazandırıyor.

KAVLAK, kaşınma ve tahriş karşıtı içeriğiyle cildi rahatlatan 3 adet 400 MLlik şişesinde ZEYTİNYAĞLI DUŞ JELİni  ‘3 AL 2 ÖDE' fırsatıyla size sunuyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR