Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 150 Ml
Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 150 Ml

Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi 150 Ml (TDR1164)

Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)

KAVLAK ZEYTİNYAĞLI EL KREMİ

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimize güzel bir görünüm kazandırmak isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi sağlıklı ve güzel göstermenin kolay ve en bilindik yolu krem sürmektir. Bunun da en yaygın yöntemi zeytinyağlı krem kullanmaktır.

Eller, güzel bir görünüm için oldukça önemlidir. Bu görünümün kusursuz ve eksiksiz olmasını sağlayan en büyük aktörlerin başında ise el kremleri gelmektedir.

Elleri yumuşacık yapar.

Cildiniz besleyen ve koruyan doğal ve besleyici zeytinyağlı el kremi ile sağlıklı ellere daha çabuk kavuşmak mümkün.

Mevsimsel geçişlerin etkisini en çok eller hisseder. Bu etkileri  en aza indirmek için mutlaka doğal zeytinyağı içeriğe sahip olması büyük önem taşımaktadır.

Özellikle kış ve sonbahar mevsimlerimizin ellerimiz üzerindeki etkisini düşündüğümüzde doğal ve besleyici bir el kreminin cildimizi ne kadar rahatlatacağını hepimiz biliriz.

Ellerimiz en fazla hırpalanan ve zarar gören uzvumuzdur. Yaş alma ya da çevresel etkenler nedeniyle ellerde zaman içerisinde lekelenme, çil oluşumları, kuruma, kırışma görülür ve bu da kişide rahatsızlık yaratır. Bu sorunları ortadan kaldıran zeytinyağlı el kremi ile daha güzel ve pürüzsüz ve yumuşacık ellere kavuşabilirsiniz.

KAVLAK ZEYTİNYAĞLI EL KREMİ, cildinizin çok daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayan ve ellerinizi mükemmel şekilde nemlendiren, yoğun canlandırıcı el kremidir. Cilt tarafından hızlıca emilerek hiçbir yağlanma hissi bırakmayan Kavlak Zeytinyağlı El Kremi, ellerinizi çatlaklara, kuruluğa, sertliğe ve ince çizgilere karşı korur.

Özellikle de içindeki E vitamini sayesinde Kavlak Zeytinyağlı El Kremi tırnak kenarlarındaki ölü deriyi ve kütikülleri yumuşatarak tırnakları ve tırnak çevresindeki deriyi beslemeye yardımcı olan mucizevi el kremidir.

KAVLAK, ellerinizin dostu ZEYTİNYAĞLI EL KREMİni 150 MLlik tüpünde evinize getiriyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR