Zeytinyağlı Saç Kremi 400 Ml 3lü Özel Fiyat
Zeytinyağlı Saç Kremi 400 Ml 3lü Özel Fiyat

Zeytinyağlı Saç Kremi 400 Ml 3lü Özel Fiyat (K0093)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺509,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,90(KDV Dahil)

ZEYTİNYAĞLI SAÇ KREMİ 

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Saç kremi, kozmetik ürünleri içinde, en fazla kullanılan saç bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Banyo yaparken uygulanan saç kremleri genel olarak şampuan ile saç yıkanarak temizlendikten sonra saç uçlarına uygulanır. Saç uçlarına uygulanan saç kremi saçı yumuşatıcı bir etkiye de sahiptir.

Saç kremi uygulamak saç bakımı için oldukça önemli adımlar arasında yer almaktadır.

Saç kremi genel olarak saçların parlaklık kazanması ve yumuşaması için kullanılan ürünler olarak ifade edilebilir. Saç kreminin düzenli kullanılması ile saç tellerini beslediği ve onardığı da bilinen faydaları arasında yer almaktadır.

Saçlara bakım sağlayarak saç kırılmalarının önüne geçilmesi için de saç kremi tercih edilir. Aynı şekilde saç kremi saça uygulanacak olan boya, perma gibi işlemlere karşı da koruyucu bir etkiye sahiptir.

Saç kremi saç tellerinizi koruyucu bir bariyer gibi sararak onlara nem ve besin desteği sağlar. Kolay taranmasını sağlar.

 KAVLAK, 3 adet 400 MLlik ZEYTİNYAĞLI SAÇ KREMİni  ‘3 AL 2 ÖDE’ fırsatıyla size sunuyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR