Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
Zeytinyağlı Şampuan 400 ML
Zeytinyağlı Şampuan 400 ML

Zeytinyağlı Şampuan 400 ML (TDR1046)

Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)

KAVLAK ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Şampuan saç bakımı için oldukça önemli adımlar arasında yer almaktadır.

Şampuan, saç temizliğinde ve saç bakımında kozmetik ürünleri içinde, en fazla kullanılan saç bakımı ve saç temizliği ürünleri arasında yer almaktadır. Banyo yaparken uygulanan şampuanın saçı temizlemesinin yanı sıra saç derisine olumsuz etki yapmaması, saçı yıpratmaması ve hatta onarıcı etki yapması beklenir.

Şampuan genel olarak saçları kirlerden arındırmalı, parlaklık ve yumuşaklık kazandırmalı, saç tellerini beslemeli, onarmalı, saç derisine alerjik etki yapmamalıdır.

Saçlara bakım sağlayarak saç kırılmalarının önüne geçilmesi için de tercih sebebi olan şampuan boya, perma gibi işlemlere karşı da olumsuz bir etki yaratmamalıdır.

KAVLAK, saç dostu ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUANı 400 MLlik ambalajda size sunuyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR