Gemlik Taze Köy Kırma 1 Kg Pet
Gemlik Taze Köy Kırma 1 Kg Pet
Gemlik Taze Köy Kırma 1 Kg Pet

Gemlik Taze Köy Kırma 950 Gr Pet (243)

Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)

KAVLAK YEŞİL TAZE KÖY KIRMA ZEYTİN

DOĞANIN İNSANOĞLUNA SUNDUĞU MUCİZE BESİN ZEYTİN

Zeytin çeşitliliği açısından oldukça zengin olan ülkemizde farklı bölgelerde yetiştirilen zeytin çeşitleri; yapı, aroma ve tat bakımından farklı özelliklere sahiptir. Kavlak Zeytin bu sebeple zeytini, üretim biçimini çeşitlendirerek farklı lezzet ve görünümlerde sofralarınızı zenginleştiriyor

Dünyada her yıl ortalama 2 – 2,5 milyon ton sofralık zeytin üretimi gerçekleşmektedir. Sofralık zeytin üretimini en yüksek düzeyde gerçekleştiren ülke Mısır’dır. Ülkemiz, Mısır’ın ardından en fazla sofralık zeytin üretimi gerçekleştiren ikinci ülkedir. Türkiye’de ortalama her yıl 362 bin ton zeytin sofralık olarak işlenerek ekonomiye kazandırılmaktadır.

Zeytinin kendi doğasından toplanan zeytinleri farklı lezzet dokunuşları ile Kavlak Zeytin safralarınıza getiriyor

KAVLAK ZEYTİN, yere değmeden, tam mevsiminde, dalından elle toplanan zeytinleri, kimyasal işleme tabii tutmadan, hiç bir katkı maddesi ilave etmeden, sadece su ve tuz ile fermente ederek size sunuyor. Böylece bu mucize besin, besin değeri kaybına ve vitamin kaybına uğratmadan sağlıklı sofralarınızda yer buluyor.

İçerdiği mineraller ve A D E K vitaminleri sebebiyle, mide dostu olması ve antioksidan özelliği nedeniyle kahvaltılarımızın baş tacı olan zeytinin aroma zenginliklerini Kavlak Zeytin çeşitlerinde keşfedeceksiniz.

Siyah zeytinin tüm bu faydalarına ek olarak yeşil zeytinin de bunlara ek olarak faydaları çoktur.

Yeşil zeytin içerisinde daha çok su bulundurur.

Yeşil zeytindeki yağ oranının siyah zeytindekinin neredeyse yarısı kadar olması nedeniyle yeşil zeytin siyah zeytine göre daha düşük kalorilidir.

Yeşil zeytinde A vitamini daha fazladır.

Damar sağlığı ve kalp krizi riskini azaltan yeşil zeytin dolaşım sistemine büyük faydaları vardır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR