Akdeniz Salatası 290 Gr
Akdeniz Salatası 290 Gr
Akdeniz Salatası 290 Gr

Akdeniz Salatası 290 Gr (681)

Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)

AKDENİZ ZEYTİN SALATASI

KAVLAK ZEYTİN, yere değmeden, tam mevsiminde, dalından elle toplanan zeytinleri, kimyasal işleme tabii tutmadan, hiç bir katkı maddesi ilave etmeden, sadece su ve tuz ile fermente ederek size sunuyor. Böylece bu mucize besin, besin değeri kaybına ve vitamin kaybına uğratmadan sağlıklı sofralarınızda yer buluyor.

Kavlak Zeytin, zeytinin kendi doğasından toplanan zeytinleri farklı lezzet dokunuşları ile sofralarınıza getirmeye devam ediyor.

KAVLAK ZEYTİN SALATASI AKDENİZ ESİNTİSİ ile

Kahvaltılarınıza ve özel sofralarınıza renk katmakla kalmayıp içindekilerle gerçekten bir Akdeniz esintisini hissedeceksiniz.

Toprağa değmeden, dalından elle toplanan iri taneli dilimlenmiş yeşil zeytinler ve közlenmiş kırmızı biberin verdiği kırmızı renkle ve mısır tanelerinin verdiği sarı renkle uyumlu parlaklığı önce göz zevkinize sonra da damak zevkinize hitap edecek.

KAVLAK yeşil zeytinlerinin tadına doyum olmaz. Hele bir de kırmızı kapya biber ve kurutulmuş domatesle harmanlanmış ise; lezzetine hiç doyum olmaz. Yeşil ile kırmızının aynı tabakta bu kadar yakıştığını görmek sizi şaşırtacaktır, Mısır taneleri ve badem ile tamamlanan bu kompozisyona bayılacaksınız. Mutfağınızdan eksik etmeyeceksiniz.

Kavlak Zeytin, zeytini dilimlenmiş bir şekilde kendi doğal aromasını da koruyacak şekilde közlenmiş kırmızı biber, mısır, kurutulmuş domates ile birleştirip damak zevkinize sunuyor.

Özel baharatlar ile zeytinin lezzet yoğunluğuna lezzet katılmış AKDENİZ ZEYTİN SALATASI’nı 290 gramlık cam kavanozda evinize geliyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

SOFRALARINIZDA KAVLAK LEZZETLERİ EKSİK OLMASIN.

AFİYET OLSUN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR