Zeytin Çiçeği Kolonyası 150 Ml Spray 3 lü
Zeytin Çiçeği Kolonyası 150 Ml Spray 3 lü

Zeytin Çiçeği Kolonyası 150 Ml Spray 3 lü (K0096)

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺169,90(KDV Dahil)

ZEYTİN ÇİÇEĞİ KOLONYASI 150 Ml Sprey Şişe 

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimize güzel bir görünüm kazandırmak isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz. Bu ürünlerde ferahlamak ve serinlik etkisi arıyorsak kolonyaya baş vururuz.

Günümüzde, ferahlatan etkisi ve güzel kokusu nedeni ile kişisel bakım ve hijyenik ürünler sınıfında konumlandırılan kolonyayı evimizden, arabamızdan, iş yerimizden ve hatta çantamızdan eksik etmeyiz.

Her ne kadar resmi kolonya tarihçesi 1700lü yıllara ve Avrupa’ya dayansa da Türk kültüründe de önemli bir yeri bulunur.

Kolonyanın Cumhuriyetimizin ilk dönemlerinde salgın hastalıklarla mücadele edilmesinde kullanılmış olması, günümüzde de kolonyayı hijyen malzemesi arasındaki yerini korumaktadır.

Hoş kokusu ve ferahlatıcı etkisi ile kalıcı kokuya sahip ve uzun süre etkisini gösterebilen Zeytin Çiçeği Kolonyası kullanana serinlik, ferahlık ve rahatlık vermektedir.

Elle temas ettiği anda elinize çok hoş bir yumuşaklık veren Zeytin Çiçeği Kolonyası mutlaka her evde yerini almalıdır.

Yarattığı losyon etkisiyle 4 saate kadar yumuşaklık sağlar ve kalıcı koku bırakır.

Baharın sonlarına doğru çiçeklerle süslenen efsanevi zeytin ağaçlarından toplanan çiçeklerden elde edilen zeytin çiçeği özü sayesinde mantar ve egzama tedavisinde kullanılmakla birlikte koku ve ağrı giderici özelliğe sahiptir.

KAVLAK, 3 adet 150 ML’lik sprey şişesinde evinize ferahlık, tazelik ve serinlik getiren ZEYTİN ÇİÇEĞİ KOLONYASI’nı 3 AL 2 ÖDE’ fırsatıyla size sunuyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR