Ahududulu Süngerli Sabun
Ahududulu Süngerli Sabun
Ahududulu Süngerli Sabun
Ahududulu Süngerli Sabun

Ahududulu Süngerli Sabun (TDR1016)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

KAVLAK AHUDUDU ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir  kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimizi temizlemek isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi temizlemenin en kolay ve en bilindik yolu sabunla yıkamaktır.

Ahududu özlü sabun, ahududu meyvesinin işlenmesinden elde edilen bitkisel ve doğal sabundur. Kırışıklık giderici özelliği herkes tarafından bilindiği için çok tercih edilen bir sabun çeşididir.

Ahududu tüm çilek familyasının antioksidandır. Hem içeriden , hem dışarıdan cilde , vücuda dosttur.

Bu meyveden elde edilen doğal sabun en az meyvesinin verdiği yarar kadar faydalıdır.

Ahududu özlü sabun tam bir kırışıklık düşmanıdır. Yüzde oluşan yaşlılık karışıklıklarına, kaz ayaklarına iyi gelir. Yüzü canlandırır ve cilt tonunu eşitler .

Ahududunun rengini veren maddenin içerisinde doğal bir şifa barındırır. Hücreleri yenileme özelliğine sahip bu madde ,cildi yaşlanmanın belirtilerinden koruyacak ve canlılık kazandıracaktır. Cildi çok iyi nemlendirir ve bu şekilde pürüzsüz bir cilt görünümü elde edilir.

C vitamini açısından ve antioksidan açısından zengin olan ahududu özlü sabun yaşlılık lekelerini ve vücutta oluşan renk farklılıklarını etkili biçimde azaltır.

C vitamini açısından zengin olmasından dolayı cilde parlaklık verir ve canlı görünmesini sağlar.

Bunun yanında güneş ışınlarının cilde verdiği zararı yok eder ayrıca Ahududu sabunu güneşin bu zararlı etkilerinden korur.

Ahududu özlü sabun ciltteki nem oranı koruyarak cildin neme doymasını sağlar. Cildi tazeler ve canlandırır, cildin pul pul olarak dökülmesini engeller

Cildinizin nem dengesini sağlar, cildinize esneklik verir, cildin yenilenmesini sağlar.

Ahududu meyvesindeki A,C ve E vitaminlerini sabun olarak da barındırdığı için cildin daha uzun genç kalmasına fayda sağlar.

KAVLAK, Banyo sabunu ve banyo süngerinin bir arada kullanımını sağlayan süngerli sabun çeşitlerini size sunuyor. Duşta kullanacağınız, bakteri tutmayan özellikteki ergonomik süngerinin içinde KAVLAK AHUDUDU ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUNu 150 gram ambalajında evinize getiriyor

‘Aşkla üretilmiş sabun’ banyonuzda vazgeçilmez tutkunuz olacaktır.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR