Kavlak Defne Özlü Süngerli Sabun
Kavlak Defne Özlü Süngerli Sabun
Kavlak Defne Özlü Süngerli Sabun
Kavlak Defne Özlü Süngerli Sabun

Kavlak Defne Özlü Süngerli Sabun (TDR1010)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

KAVLAK DEFNE ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimizi temizlemek isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi temizlemenin en kolay ve en bilindik yolu sabunla yıkamaktır.

Defne sabunu; en değerli ve en sağlıklı sabunların içerisinde yer almaktadır.

Doğal peeling etkisine sahip olan defne sabunu, siyah nokta oluşmasını önler. Sivilcelere karşı da olumlu etkileri vardır.

Bebeklerde tahriş ve pişik oluşumunun önüne geçer.

Peeling etkisiyle gözeneklerin temizlenmesine ve cildin pürüzsüz görünmesine destek olur.

Ergenlik sivilcelerine karşı çok etkilidir.

Defne sabununun içerisinde yer alan bileşenlerden ötürü; derideki yara ve tahrişlere iyi gelir. Derideki mikrobik yaraların iyileşmesine destek olur. Mantarın oluşumunu önler ve öantar barsa antibakteriyel ve antifungal özellikleriyle mantar enfeksiyonlarını iyileştiren özelliğe sahiptir.

Defne sabunu; virüslere ve bakterilere karşı dirençlidir. Cilt hücrelerinin korunmasına yardımcı olur.

Saçların dibinde oluşan yaraları iyileştirerek, saç sağlığını korur. Saçların güçlü görünmesine destek olarak, saç dökülmesini önler.

Saçların gürleşmesine yardımcı olur. Saçta bulunan kepeği azaltarak, tamamen bitmesine yardımcıdır.

Erkeklerin tıraş sabunu şeklinde kullanması mümkündür.

Traş sonrası hücrelerin yenilenmesine destek olarak, cildin tahriş olmasını önler.

Defne sabunu; deride yer alan ve tahriş oluşan bölgelerin iyileşmesi konusunda destektir, cilt hasarları ve cilt lekeleri durumunda kullanıldığında, olumsuz etkileri ortadan kaldırır.

Egzama, sivilce, sedef hastalığı gibi cilt rahatsızlıklarının iyileşmesi konusunda etkisi oldukça fazladır.

Çatlak, iltihap, yara, morarma, su toplaması gibi durumların oluşmasında, defne sabununun düzenli kullanılması sayesinde bu sorunların önüne geçilebilir.

Defne sabunu ile boyun ve kas ağrılarına masajın yapılması halinde buralarda gevşemeye destek olarak ağrının en aza inmesine yardımcı olur. Bilhassa artrit gibi belirtilerin iyileşmesine yardımcı olur.

Varislerin olumsuz etkilerini en aza indirger.

Kemik ve kas ağrılarını dindirmek adına duş sırasında bel ve boyun bölümüne masaj yapılarak, ağrıların hafiflemesi mümkün olabilir.

Her sabah ve gece uyumadan önce defne sabunu ile yüzün yıkanması sonucunda yüzün parlaklık kazanacağını önemle belirtiriz.

KAVLAK, Banyo sabunu ve banyo süngerinin bir arada kullanımını sağlayan süngerli sabun çeşitlerini size sunuyor. Duşta kullanacağınız, bakteri tutmayan özellikteki ergonomik süngerinin içinde KAVLAK DEFNE ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUNu 150 gram ambalajında evinize getiriyor

‘Aşkla üretilmiş sabun’ banyonuzda vazgeçilmez tutkunuz olacaktır.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR