Keçi Sütlü Süngerli Sabun
 Keçi Sütlü Süngerli Sabun
 Keçi Sütlü Süngerli Sabun
 Keçi Sütlü Süngerli Sabun

Keçi Sütlü Süngerli Sabun (TDR1012)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

KAVLAK KEÇİ SÜTÜ ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimizi temizlemek isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi temizlemenin en kolay ve en bilindik yolu sabunla yıkamaktır.

Tercihlerimiz arasındaki sabunlardan birisi de son yıllarda çok tercih edilen keçi sütü özlü sabundur.

Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlerin öncelikli tercihi keçi sütü özlü sabundur.

Keçi sütü özlü sabun,  düzenli kullanımda cildinizdeki siyah noktaları temizler ve canlı bir yüze sahip olmanızı sağlar. Siyah noktanın oluşmasına neden olan bakterileri temizler.

Sivilce tedavisinde tercih edilecek en doğal yöntemlerden biri olan keçi sütü özlü sabun, kısa süre içinde cildinizdeki sivilce problemini  ortadan kaldırır. Cildinizi mikroplardan arındırır ve cildinizin nefes almasını sağlar. Bu sayede cilt hücrelerini yenileyerek yeniden sivilce oluşumunu önler.

 Düzenli olarak keçi sütü özlü sabun kullanımı ise sivilce problemini tamamen ortadan kaldırır.

Keçi sütü özlü sabun cilt altında oluşan iltihapları kurutur ve deriden atılmasını sağlar. Buna rağmen cilde zarar verecek şekilde kuruluk yapmaz.

Keçi sütü sabunu ile saçınızı yıkayabilirsiniz. Sahip olduğu A ve E vitaminleri sayesinde saçlara nem ve hacim kazandırır. Proteinli bir sabun olduğu için saçları besler.

Keçi sütü özlü sabun düzenli ve sürekli kullanımda cildin rengini bir nebze olsun açacaktır. Özellikle de güneş lekelerinden kaynaklı kararmaları keçi sütü özlü sabun ile giderebilirsiniz.

KAVLAK, Banyo sabunu ve banyo süngerinin bir arada kullanımını sağlayan süngerli sabun çeşitlerini size sunuyor. Duşta kullanacağınız, bakteri tutmayan özellikteki ergonomik süngerinin içinde KAVLAK KEÇİ SÜTÜ ÖZLÜ SABUNu 150 gram ambalajında evinize getiriyor

‘Aşkla üretilmiş sabun’ banyonuzda vazgeçilmez tutkunuz olacaktır.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR