Limon Özlü Süngerli Sabun
Limon Özlü Süngerli Sabun
Limon Özlü Süngerli Sabun
Limon Özlü Süngerli Sabun

Limon Özlü Süngerli Sabun (TDR1014)

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

KAVLAK LİMON ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimizi temizlemek isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi temizlemenin en kolay ve en bilindik yolu sabunla yıkamaktır.

İçerdiği yoğun C vitamini ile antiseptik bir özellik gösteren limon özlü sabun el ve yüz temizliği başta olmak üzere vücut temizliği için çok tercih edilen sabun çeşitlerinden birisidir.

Limon özlü sabun sahip olduğu asitli yapısı sayesinde aşırı yağ ile tıkanmış cilt gözeneklerini temizleyerek cildin hava almasını sağlamakta ve böylece sivilce oluşumuna engel olmaktadır. Ciltteki iltihabı alır, sivilceyi kurutur ve iz bırakmadan yok eder.

Limon özlü sabun tam bir C vitamini deposudur ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Asit ve mineral bakımından da oldukça zengindir. Cilde uygulandığında güneş lekeleri, sivilce ve akne lekelerin rengini açarak cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

Limon özlü sabun cildi ölü hücrelerden arındırarak temizler ve tazeler. Bu sayede cilt kusurlarını yok eder, cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Limon özlü sabun antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip olduğundan cilt üzerindeki mikropları, bakterileri yok eder ve daha sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Zengin içeriği sayesinde cildi dış etkenlere karşı korur ve cilt enfeksiyonların iyileşme sürecine yardımcı olur.

 Limon özlü sabun Antiseptik özelliği sayesinde özellikle ağrılı sivilcelere ve yaralara iyi gelir ve ciltteki ağrıları giderir ve rahatlatır.

Tıkalı gözenekler sivilce, akne oluşumunu tetikler ve cildin hava almasını engeller. Nefes alamayan cilt bir süre sonra solgun bir görünüme sahip olur. Limon özlü sabunu cilt gözeneklerini açar ve cildin nefes almasına yardımcı olur.

Limon özlü sabun siyah noktalara da çok iyi gelir. Cildi derinlemesine temizleyerek gözenekleri açar, bu sayede siyah noktaları yok eder ve oluşumunu engeller.

Özellikle yaz aylarında cildin güneş ışınlarına fazla maruz kalma sonucunda vücudun herhangi bir yerinde oluşan çillere Limon özlü sabun çok iyi gelir, çil oluşumunu engeller ve var olanların da yok olmasına yardımcı olur.

Limon özlü sabun cildi kurutmaz, tam aksine limonun zengin içeriği ve diğer doğal yağı sayesinde cildi nemlendirir, kuruluğu ve döküntüyü alır, cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Ciltteki yağ seviyesini dengeler ve bu sayede cildin yağlı görüntüsünü ortadan kaldırır. Yağlı ciltlerde akne ve sivilceyi yok ederek cildin canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ciltte kaşıntı pek çok sebepten dolayı ortaya çıkabilir. Özellikle alerji veya egzama kaşıntılarında tahriş hatta yara olan bölge limon özlü sabun ile yıkandığı zaman kaşıntı kısa sürede geçecek ve ciltte ferahlık etkisi oluşacaktır.

Ciltte oluşan yara ve kesiklerin geç iyileşmesinin bir nedeni de C vitamini eksikliğidir. Böylece cilt kendini yenileyemez ve yaraların iyileşmesi daha uzun sürer.

Limon özlü sabun yara, kesik ve yanıkların iyileşme sürecini hızlandırır ve iz bırakmasını önler.

Cilt ihtiyaç duyduğu nemi yeterli miktarda alamadığında kurur ve çatlamaya başlayarak ölü deri biriktirir. Bu ise zamanla cilt bölgesinde, genellikle ayak topuklarında ve ellerde nasırlaşmaya neden olur.

Limon özlü sabun ciltteki nasırın yumuşamasını ve dökülerek ciltten atılmasını sağlar.

KAVLAK, Banyo sabunu ve banyo süngerinin bir arada kullanımını sağlayan süngerli sabun çeşitlerini size sunuyor. Duşta kullanacağınız, bakteri tutmayan özellikteki ergonomik süngerinin içinde KAVLAK LİMON ÖZLÜ SÜNGERLİ SABUNu 150 gram ambalajında evinize getiriyor

‘Aşkla üretilmiş sabun’ banyonuzda vazgeçilmez tutkunuz olacaktır.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR