Yosunlu El Yapımı Sabun 150 gr
Yosunlu El Yapımı Sabun 150 gr
Yosunlu El Yapımı Sabun 150 gr

Yosunlu El Yapımı Sabun 150 gr (TDR1009)

Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)

KAVLAK YOSUN ÖZLÜ EL YAPIMI SABUN

Kozmetik, bir kimseyi daha çekici hale getirmek ya da görünüm sorunlarını gidermek için kullanılan ürünleri, uygulanan bakım ve tedavileri kapsayan bir kavramdır.

Kozmetik ürün; İnsan vücudunun dış kısımlarına; epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlarına veya dişler ile ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek, bunları korumak, iyi bir durumda tutmak veya vücut kokularını düzeltmek olan bütün madde veya karışımlardır.

Bir kozmetik ürün; ürün bileşenlerinin toksikolojik karakteri, Kimyasal yapısı ve maruz kalma seviyeleri, ürünün kullanımına sunulduğu hedef kitlenin veya ürünün uygulanacağı bölgenin belirgin maruziyet özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılarak üretilir.

Kozmetik ürünlerinde aranacak en önemli özellik kimyasal madde içermemesi ve doğal ürün katkılı olmasıdır.

Kozmetik ürünlerine insan sağlığına katkı sağlayacak doğal ürünler eklenerek hoş bir aroma sağlanır.

Cildimizi temizlemek isterken sağlıklı yapısının zarar görmesini istemeyiz elbette. Cildi temizlemenin en kolay ve en bilindik yolu sabunla yıkamaktır.

Tercihlerimiz arasındaki sabunlardan birisi de yosunlu sabundur.

Deniz yosunu katkısıyla yapılan yosunlu sabun, içeriğindeki yosun kadar gaydalı ve  cildiniz için harika bir üründür.

Yosun bitkisi denizde yetiştiği için içerisinde birçok mineral bulundurmaktadır. Bu mineraller cilt üzerinde nemlendirici ve yenileyici etkiye sahiptir. Yine düzenli olarak kullanılması halinde vücuttaki nem oranını dengeleyerek cildi yumuşatır, bakım yapar ve yeniler

Akla İlk olarak cildi temizlemesi, bakım yapması ve güzelleştirmesi gelse de cildin dengelenmesinde tenin parlamasında çok etkili olan yosun sabununun faydalarından en önemlisi sivilceleri temizlemesidir. Düzenli olarak kullanılması durumunda ciltte bulunan sivilceleri ve ergenlik sivilcelerini kurutarak yok etmektedir.

Tüm bu faydalarının yanı sıra cildi son derece iyi temizler. Ayrıca tamamen doğal olması sayesinde bu temizleme işlemini vücuda hiçbir yan etkisi dokunmadan gerçekleştirir.

Yosun sabunu yaşlılık karşıtıdır ve tabii ki de selülit giderilmesi için de çok tercih edilmektedir. Selülit bulunan bölgeye bu sabun ile düzenli olarak masaj yapılması sonrasında bu problemin gözle görülür bir şekilde önüne geçtiği görülmektedir.

Duşta ve lavaboda kullanabileceğiniz KAVLAK, cilt dostu YOSUN ÖZLÜ EL YAPIMI SABUNu 150 gram ambalajında evinize getiriyor.

‘Aşkla üretilmiş sabun’ banyonuzda vazgeçilmez tutkunuz olacaktır.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

KAVLAK KOZMETİK ÜRÜNLERİ EVİNİZDEN EKSİK OLMASIN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR