Star Gemlik Siyah Zeytin 2 Kg (brüt) 4 lü Özel Fiyat
Star Gemlik Siyah Zeytin 2 Kg (brüt) 4 lü Özel Fiyat

Star Gemlik Siyah Zeytin 2 Kg (brüt) 4 lü Özel Fiyat (TDR1443)

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺1.719,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.399,90(KDV Dahil)

Kavlak Star Gemlik Siyah Zeytin 291-320 Kalibre

DOĞANIN İNSANOĞLUNA SUNDUĞU MUCİZE BESİN ZEYTİN

Zeytin çeşitliliği açısından oldukça zengin olan ülkemizde farklı bölgelerde yetiştirilen zeytin çeşitleri; yapı, aroma ve tat bakımından farklı özelliklere sahiptir. Kavlak Zeytin bu sebeple zeytini, üretim biçimini çeşitlendirerek farklı lezzet ve görünümlerde sofralarınızı zenginleştiriyor

Dünyada her yıl ortalama 2 – 2,5 milyon ton sofralık zeytin üretimi gerçekleşmektedir. Sofralık zeytin üretimini en yüksek düzeyde gerçekleştiren ülke Mısır’dır. Ülkemiz, Mısır’ın ardından en fazla sofralık zeytin üretimi gerçekleştiren ikinci ülkedir. Türkiye’de ortalama her yıl 362 bin ton zeytin sofralık olarak işlenerek ekonomiye kazandırılmaktadır.

KAVLAK ZEYTİN, yere değmeden, tam mevsiminde, dalından elle toplanan zeytinleri, kimyasal işleme tabii tutmadan,  hiç bir katkı maddesi ilave etmeden, sadece su ve tuz ile fermente ederek size sunuyor. Böylece bu mucize besin, besin değeri kaybına ve vitamin kaybına uğratmadan sağlıklı sofralarınızda yer buluyor.

İçerdiği mineraller ve A D E K vitaminleri sebebiyle, mide dostu olması ve antioksidan özelliği nedeniyle kahvaltılarımızın baş tacı olan zeytinin aroma zenginliklerini KAVLAK ZEYTİN çeşitlerinde keşfedeceksiniz.

Hangi ürünümüzü alırsanız alın, zeytinlerimizin önce görselliğine , diri parlak görünüşüne, çekirdeği ve etli kısmı kolay ayrılan İnce kabuklu ve ağızda çabuk dağılan ve damakta tazelik hissi bırakan lezzetine hayran kalacaksınız. Kavlak Gemlik Zeytin çeşitlerinden vaz geçemeyeceksiniz.

Kavlak Zeytin üretim aşamasında zeytinin içerisindeki suyun tamamına yakınını dışarıya atmaktadır. Bu da zeytinin lezzet yoğunluğuna olumlu bir katkı sağlamaktadır.

Toprağa değmeden, dalından elle toplanan iri taneli siyah zeytinler tuz ile karıştırılarak çuvallara doldurulur. Özenle doldurma işlemi bir kat zeytin bir kat tuz şeklindedir ki zeytin içerisine atılan tuz, zeytinlerin içindeki acı suyun büyük bir kısmının dışarı çıkmasını sağlar ve zeytinin kısa bir sürede tuzu kendi bünyesine alması sağlanır.

KAVLAK ZEYTİN, zeytini kendi doğal aromasını da koruyacak şekilde sunuyor.

Her bir tanesi zedelenmeden, boya katkısı olmadan doğal tadı hiç kaybolmadan hazırlanmış özenle seçilmiş zeytinlerini sofralarınıza getiriyor.

KAVLAK,  doğal fermente iri boy, küçük çekirdekli siyah zeytini GEMLİK STAR SİYAH ZEYTİN'i  1 kilogram  pet ambalajda sizlere sunuyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

SOFRALARINIZDA KAVLAK LEZZETLERİ EKSİK OLMASIN.

AFİYET OLSUN.

Etiketler
starzeytin, siyah zeytin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR