Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr
Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr
Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr
Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr
Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr

Izgara Mix Yeşil Zeytin 750 Gr (TDR1192)

Fiyat : ₺389,90(KDV Dahil)

KAVLAK IZGARA MİX YEŞİL ZEYTİN

DOĞANIN İNSANOĞLUNA SUNDUĞU MUCİZE BESİN ZEYTİN

Zeytin çeşitliliği açısından oldukça zengin olan ülkemizde farklı bölgelerde yetiştirilen zeytin çeşitleri; yapı, aroma ve tat bakımından farklı özelliklere sahiptir. KAVLAK ZEYTİN bu sebeple zeytini, üretim biçimini çeşitlendirerek farklı lezzet ve görünümlerde sofralarınızı zenginleştiriyor

Dünyada her yıl ortalama 2 – 2,5 milyon ton sofralık zeytin üretimi gerçekleşmektedir. Sofralık zeytin üretimini en yüksek düzeyde gerçekleştiren ülke Mısır’dır. Ülkemiz, Mısır’ın ardından en fazla sofralık zeytin üretimi gerçekleştiren ikinci ülkedir. Türkiye’de ortalama her yıl 362 bin ton zeytin sofralık olarak işlenerek ekonomiye kazandırılmaktadır.

Zeytinin kendi doğasından toplanan zeytinleri farklı lezzet dokunuşları ile KAVLAK ZEYTİN safralarınıza getiriyor. Kavlak Zeytin, yere değmeden, tam mevsiminde, dalından elle toplanan zeytinleri, kimyasal işleme tabii tutmadan,  hiç bir katkı maddesi ilave etmeden, sadece su ve tuz ile fermente ederek size sunuyor. Böylece bu mucize besin, besin değeri kaybına ve vitamin kaybına uğratmadan sağlıklı sofralarınızda yer buluyor.

İçerdiği mineraller ve A D E K vitaminleri sebebiyle, mide dostu olması ve antioksidan özelliği nedeniyle kahvaltılarımızın baş tacı olan zeytinin aroma zenginliklerini Kavlak Zeytin çeşitlerinde keşfedeceksiniz.

Siyah zeytinin tüm bu faydalarına ek olarak yeşil zeytinin de bunlara ek olarak faydaları çoktur.

Yeşil zeytin içerisinde daha çok su bulundurur.

Yeşil zeytindeki yağ oranının siyah zeytindekinin neredeyse yarısı kadar olması nedeniyle yeşil zeytin siyah zeytine göre daha düşük kalorilidir.

Yeşil zeytinde A vitamini daha fazladır.

Damar sağlığı ve kalp krizi riskini azaltan yeşil zeytin dolaşım sistemine büyük faydaları vardır.

KAVLAK ZEYTİN üretim aşamasında zeytinin içerisindeki suyun tamamına yakınını dışarıya atmaktadır. Bu da zeytinin lezzet yoğunluğuna olumlu bir katkı sağlamaktadır

Kavlak Zeytin, zeytini kendi doğal aromasını da koruyacak şekilde sunuyor.

Her bir tanesi zedelenmeden, boya katkısı olmadan doğal tadı hiç kaybolmadan hazırlanmış özenle seçilmiş zeytinlerini sofralarınıza getiriyor.

Hangi ürünümüzü alırsanız alın, zeytinlerimizin önce görselliğine, diri parlak görünüşüne, çekirdeği ve etli kısmı kolay ayrılan İnce kabuklu ve ağızda çabuk dağılan ve damakta tazelik hissi bırakan lezzetine hayran kalacaksınız. KAVLAK YEŞİL ZEYTİN çeşitlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

 Toprağa değmeden, dalından elle toplanan iri taneli KAVLAK yeşil zeytinleri önce göz zevkinize sonra da damak zevkinize hitap edecek.

KAVLAK, zeytine ızgara tadını ve kokusunu ekledi. Bu eşsiz aromatik bir tadı deneyince vaz geçemeyeceksiniz ve KAVLAK IZGARA ZEYTİNİ kahvaltılarınızın baş tacı yapacaksınız.

Çekirdeği çıkartılan iri domat zeytinler, salamura suyu süzdürülerek hafif bir kurutma işlemine tabi tutulduktan sonra makine ortamında alttan ve üstten yüksek ateşli ızgara telleri ile hafif bir baskı uygulanır. Izgara telinin yüksek ısıyla zeytinin üzerinde bıraktığı çizgilerin albenisi ve hafif bir barbekü tadı zeytin seçimizde tercihleriniz arasına girecektir.

KAVLAK, IZGARA YEŞİL ZEYTİNi domates kurusu, sarımsak ve baharatlarla lezzetlendirip 750 gram cam kavanozda evinize getiriyor.

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

SOFRALARINIZDA KAVLAK LEZZETLERİ EKSİK OLMASIN.

 AFİYET OLSUN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR